Op 20 en 21 maart 2012 staat de gemeente Opsterland samen met Opsterlandse ondernemers met een ondernemersplein op dé netwerkbeurs van Noord-Nederland: de Bedrijven Contactdagen. En u kunt er aan deelnemen!
Wat krijgt u als deelnemer aan het Ondernemersplein Opsterland?
- Eigen vloerruimte met tafel en twee krukken;
- Een grote vierkante lamp van 60x60x100 centimeter (lxbxh) boven uw tafel, voorzien van uw bedrijfslogo of reclameuiting, duidelijk zichtbaar van alle kanten;
- Gratis toegang voor twee standhouders tijdens de BCD 2012;
- Profiteren van de gezamenlijke activiteiten, zoals een netwerkborrel, standhoudersontbijt en een high tea voor ondernemers;
- Eén totaaloplossing, u hoeft slechts uw logo aan te leveren en aanwezig te zijn;
- Maximale exposure en netwerkmogelijkheden voor een minimale bijdrage.
Wat zijn de kosten?
De standbouw wordt net als vorig jaar op professionele wijze verzorgd door Schokker Producties. De gezamenlijke activiteiten en de catering worden in samenwerking met de gemeente Smallingerland verzorgd. De kosten voor deelname bedragen € 1500,- excl. BTW. Voor dit bedrag bent u verzekerd van uitstekende representatie tijdens de BCD. En dat zonder zelf een stand te hoeven bouwen of vloerruimte te huren. Bent u ZZP'er? Dan kunt u tegen een gereduceerd tarief deelnemen: € 500,- excl. BTW. U deelt dan een tafel met een andere deelnemer.
Fotoimpressie BCD 2011
Bekijk ook de fotoimpressie BCD 2011 om een indruk te krijgen van de sfeer en uistraling op het plein.
Meer informatie en aanmelden
U kunt zich als deelnemer aan het Ondernemersplein Opsterland aanmelden door een e-mail te sturen naar economischezaken@opsterland.nl of door te bellen met Matthijs Beute, telefoon (0512) 386 235. Uiteraard kunt u ook bellen of mailen met al uw vragen over de BCD.
Twitter
Facebook
Hyves
LinkedIn